MICROBLADING

Atrium Sierakowice

Microblading to makijaż permanentny brwi, który nadaje im naturalny wygląd. Sprawdź, czy to metoda idealna dla ciebie!

Zastanawiasz się, czym jest microblading? W ostatnim czasie coraz częściej mówi się o tej metodzie poprawiania brwi. To jeden z 10 największych trendów urodowych 2017 , który polega na rysowaniu włosków na skórze. Ten makijaż permanentny gwarantuje niezwykle naturalne efekty. Sprawia, że brwi stają się gęste i wyraźne, gdyż wykonuje się go razem z henną. Dzięki temu nie trzeba dodatkowo ich malować, co bywa bardzo czasochłonne. Szczególnie dla tych z nas, którym włoski nie układają się w regularny sposób lub są zbyt jasne. Ten zabieg kosmetyczny poleca się również kobietom po chemioterapii czy posiadaczkom alergicznej skóry. Za jego sprawą na długo pożegnasz się z kontrurówką, maskarą oraz cieniem do brwi.

Microblading – na czym polega?

Microblading to wygodny sposób na to, by zawsze posiadać idealnie wyglądające brwi. Nawet po basenie lub zajęciach fitness, kiedy nasza twarz nie nosi makijażu. Zabieg polega na rysowaniu włosków na skórze poprzez wprowadzanie pigmentu za pomocą mikroostrza. Wykonuje się go w profesjonalnych salonach kosmetycznych, gdzie najpierw należy wypełnić ankietę nt. posiadanych dolegliwości i zażywanych leków. Pigment dobiera się do koloru włosów. Następnie na brwi nakładana jest maść znieczulająca. Kosmetyczka za pomocą kredki rysuje nam kontury brwi, jakie mają zostać wypełnione barwnikiem. Po ich zaakceptowaniu przez klientkę, przystępuje się do wykonania trwałego makijażu. Skóra zostaje nacięta za pomocą specjalnego piórka, by utworzyć na niej zarys włoska. Ta technika daje efekt cienkich włosków, które optycznie zagęszczają łuk brwiowy. Kuracja trwa przez ok. godzinę, a pożądany efekt jest widoczny po tygodniu.

Co klienci o Nas mówią

Jak zwykle pełen profesjonalizm!! Uwielbiam!

Magdalena

Bardzo przyjemnie spędzony czas.Pani bardzo umiejętnie potrafiła przekazać swoją wiedzę na temat wykonywanego zabiegu. POLECAM w 100%

Wioleta

Pani Karolina Lehmann bardzo miła osoba ,z dużą wiedzą można bez obaw oddać się w jej ręce gorąco polecam

Wioleta

Jestem bardzo zadowolona z wizyty :) Świetnie opracowane skórki. Kształt płytki dokładnie taki, jaki chciałam. Efekt końcowy jest więcej niż zadowalający ;) Polecam szczerze Panią Klaudię, już zapisałam się do Niej na kolejną wizytę :)

Karolina

Jestem bardzo zadowolona z makijażu pełen profesjonalizm. Pani bardzo miła i sympatyczna na pewno w przyszłości będę korzystać z usług. Pozdrawiam

Martyna

Bardzo profesjonalna obsługa : miła atmosfera, dobór koloru, czas usługi no i efekt wow

Lucy

Wszystko ok, Pani Karolina była miła. - za brak propozycji regulacji Brwi woskiem, mimo to końcowy efekt bardzo zadowalający. :)

Paulina

Idealnie dopracowane paznokcie. Usługa na najwyższym poziomie. Jak najbardziej polecam.

Amelia

Zaufaj nam

Powierz nam to co dla ciebie najważniejsze

15 lat doświadczenia

Dzięki naszemu doświadczeniu nasze usługi są w pełni profesjonalne.

Certyfikaty i szkolenia

Ciągłe szkolenia pozwalają na stały wzrost kwalifikacji naszego personelu.

Bezpieczeństwo i higiena pracy

Priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo naszych klientów.